CB61F2A-TR1
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CB61F2A-TR1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB61F2A-TR1
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 2A 125VAC/VDC SMD
Podatkovni listi: CB61F2A-TR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB61F2A-TR1
Številka dela CB61F2A-TR1 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MNT 2A 125VAC/VDC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149823 pcs Podatkovni list CB61F2A-TR1.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.240" L x 0.101" W x 0.101" H (6.10mm x 2.57mm x 2.57mm) Serija CB61F
Odzivni čas Fast Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2-SMD, Square End Block Druga imena 283-4105-6
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.85
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.039 Ohms
Trenutna ocena 2A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A AC, 300A DC Odobritve CQC, cULus, PSE