CTX110611-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX110611-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka TRANSFORMER CCFL 6W 11V 11MA SMD
Podatkovni listi: CTX110611-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTX110611-R
Številka dela CTX110611-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis TRANSFORMER CCFL 6W 11V 11MA SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4974 pcs Podatkovni list CTX110611-R.pdf
Utež - Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.827" W (16.50mm x 21.00mm)
Serija - Druga imena CTX110611
CTX110611-ND
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 20µH
Višina - sedež (maks.) 0.272" (6.90mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki CCFL Power Supplies