CTX150-2-52LP-R
pregled izdelka
Številka dela: CTX150-2-52LP-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 4.3A 71.9 MOHM
Podatkovni listi: CTX150-2-52LP-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
72 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX150-2-52LP-R
Številka dela CTX150-2-52LP-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 4.3A 71.9 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30527 pcs Podatkovni list CTX150-2-52LP-R.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.205" Dia (30.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija CTX
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CTX150-2-52LP
CTX150-2-52LP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.441" (11.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Toroidal Inductor 4.3A 71.9 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 71.9 mOhm Max Trenutna ocena 4.3A
Tok - nasičenost 4A