CTX20-1P-R
pregled izdelka
Številka dela: CTX20-1P-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 20.46UH SMD
Podatkovni listi: CTX20-1P-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX20-1P-R
Številka dela CTX20-1P-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 20.46UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49988 pcs Podatkovni list CTX20-1P-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm)
Ščitenje Unshielded Serija Econo-Pac™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena CTX20-1P
CTX20-1P-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - priključena v seriji 81.83µH Induktivnost - povezana vzporedno 20.46µH
Višina 0.165" (4.19mm) natančen opis Unshielded 2 Coil Inductor Array 81.83µH Inductance - Connected in Series 20.46µH Inductance - Connected in Parallel 158 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 634 mOhm Max DC Resistance (DCR) - vzporedno 158 mOhm Max
Trenutna ocena - serija 500mA Trenutna ocena - vzporedno 1A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTX20-1A-R
CTX20-1A-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: INDUCT ARRAY 2 COIL 20.73UH SMD
Na zalogi: 4420 pcs
Prenesi: CTX20-1A-R.pdf
RFQ
CTX20-16-52-R
CTX20-16-52-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 20UH 31.5A 3.4 MOHM TH
Na zalogi: 6160 pcs
Prenesi: CTX20-16-52-R.pdf
RFQ
CTX20-2
CTX20-2