CTX20-5-52LP-R
pregled izdelka
Številka dela: CTX20-5-52LP-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 20UH 7.8A 26 MOHM TH
Podatkovni listi: CTX20-5-52LP-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
78 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX20-5-52LP-R
Številka dela CTX20-5-52LP-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 20UH 7.8A 26 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27045 pcs Podatkovni list CTX20-5-52LP-R.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.965" Dia (24.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija CTX
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 75°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 20µH
Višina - sedež (maks.) 0.654" (16.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 20µH Unshielded Toroidal Inductor 7.8A 26 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max
Trenutna ocena 7.8A Tok - nasičenost 9.3A