CTX32T-271-R
pregled izdelka
Številka dela: CTX32T-271-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 270UH 45MA 28 OHM SMD
Podatkovni listi: CTX32T-271-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTX32T-271-R
Številka dela CTX32T-271-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 270UH 45MA 28 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4043 pcs Podatkovni list CTX32T-271-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena CTX32T-271
CTX32T-271-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 6MHz
natančen opis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 45mA 28 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Trenutna ocena 45mA Tok - nasičenost -