DR124-390-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR124-390-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 39UH 2.3A 132 MOHM SMD
Podatkovni listi: DR124-390-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR124-390-R
Številka dela DR124-390-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 39UH 2.3A 132 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68712 pcs Podatkovni list DR124-390-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR124
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 39µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 132 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 132 mOhm Max
Trenutna ocena 2.3A Tok - nasičenost 2.85A