ECL055-125E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL055-125E
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 125A 5.5KVAC CYL
Podatkovni listi: 1.ECL055-125E.pdf2.ECL055-125E.pdf3.ECL055-125E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 54 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 54 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL055-125E
Številka dela ECL055-125E Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 125A 5.5KVAC CYL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54 pcs Podatkovni list 1.ECL055-125E.pdf2.ECL055-125E.pdf3.ECL055-125E.pdf
Voltage Rating - AC 5.5kV Velikost / dimenzija 0.645" L x 0.118" W (16.38mm x 3.00mm)
Serija - Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminals
delovna temperatura - Tip montaže Bolt
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 125A