FWH-12.5A6FR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FWH-12.5A6FR
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERAMC 12.5A 500VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: FWH-12.5A6FR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FWH-12.5A6FR
Številka dela FWH-12.5A6FR Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERAMC 12.5A 500VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4597 pcs Podatkovni list FWH-12.5A6FR.pdf
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Serija FWH Odzivni čas -
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" delovna temperatura -
Tip montaže Holder Taljenje I²t 20
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
Trenutna ocena 12.5A Barva -