FWP-10AR14F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWP-10AR14F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FWP-10AR14F
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 10A 700VAC/800VDC
Podatkovni listi: 1.FWP-10AR14F.pdf2.FWP-10AR14F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FWP-10AR14F
Številka dela FWP-10AR14F Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 700VAC/800VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2017 pcs Podatkovni list 1.FWP-10AR14F.pdf2.FWP-10AR14F.pdf
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC 700V
Velikost / dimenzija - Serija FWP
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer - delovna temperatura -
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 3.6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 10A