HCM1A1104-R56-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1A1104-R56-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCM1A1104-R56-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 0.56UH 24.0A SMD
Podatkovni listi: HCM1A1104-R56-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCM1A1104-R56-R
Številka dela HCM1A1104-R56-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 0.56UH 24.0A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70800 pcs Podatkovni list HCM1A1104-R56-R.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija HCM1A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena HCM1A1104-R56 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 560nH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 560nH Shielded Inductor 22.5A 1.8 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.8 mOhm Max
Trenutna ocena 22.5A Tok - nasičenost 24A