HCMA0503-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCMA0503-6R8-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND HC 6.8UH 4.4A MOLDED 2PADS S
Podatkovni listi: HCMA0503-6R8-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCMA0503-6R8-R
Številka dela HCMA0503-6R8-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND HC 6.8UH 4.4A MOLDED 2PADS S Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 75369 pcs Podatkovni list HCMA0503-6R8-R.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm)
Ščitenje Shielded Serija HCMA0503
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 2.6A 99 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 99 mOhm Max Trenutna ocena 2.6A
Tok - nasičenost 3.8A