HCP0703-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCP0703-8R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCP0703-8R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
Podatkovni listi: HCP0703-8R2-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HCP0703-8R2-R
Številka dela HCP0703-8R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5223 pcs Podatkovni list HCP0703-8R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.276" W (7.30mm x 7.00mm)
Ščitenje Shielded Serija HCP0703
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1365-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 4A 68 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 68 mOhm Max
Trenutna ocena 4A Tok - nasičenost 7.5A