HCP1305-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCP1305-1R0-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCP1305-1R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD
Podatkovni listi: HCP1305-1R0-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HCP1305-1R0-R
Številka dela HCP1305-1R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5318 pcs Podatkovni list HCP1305-1R0-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
Ščitenje Unshielded Serija HCP1305
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1376-1
HCP13051R0R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 29A 2.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.5 mOhm Max
Trenutna ocena 29A Tok - nasičenost 50A