KRP-CL-350
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
KRP-CL-350 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KRP-CL-350
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 350A 600VAC CYLINDR
Podatkovni listi: KRP-CL-350.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 56 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 56 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KRP-CL-350
Številka dela KRP-CL-350 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CRTRDGE 350A 600VAC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56 pcs Podatkovni list KRP-CL-350.pdf
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 2.500" Dia x 3.750" L (63.50mm x 95.25mm)
Serija HI-CAP® KRP-CL Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 350A