MV155F1CBX30E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MV155F1CBX30E
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE MEDIUM VOLTAGE E-RATED
Podatkovni listi: 1.MV155F1CBX30E.pdf2.MV155F1CBX30E.pdf3.MV155F1CBX30E.pdf
Stanje zalog 117 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 117 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MV155F1CBX30E
Številka dela MV155F1CBX30E Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE MEDIUM VOLTAGE E-RATED Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 117 pcs Podatkovni list 1.MV155F1CBX30E.pdf2.MV155F1CBX30E.pdf3.MV155F1CBX30E.pdf
Voltage Rating - AC 15.5kV Velikost / dimenzija 2.000" Dia x 18.750" L (50.80mm x 476.25mm)
Serija * Odzivni čas -
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Taljenje I²t 9490
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 30A