PTR030V0160-TR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTR030V0160-TR
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL
Podatkovni listi: 1.PTR030V0160-TR.pdf2.PTR030V0160-TR.pdf3.PTR030V0160-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTR030V0160-TR
Številka dela PTR030V0160-TR Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - maks 30V Tip Polymeric
Čas do potovanja 8s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) Serija PolyTron™, PTR030V
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 110 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 30 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.598" (15.20mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.6A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 3.2A
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.6A
Odobritve cURus, TUV
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTR030V0250-BK
PTR030V0250-BK
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL
Na zalogi: 140378 pcs
Prenesi: PTR030V0250-BK.pdf
RFQ
PTR030V0160-TR1
PTR030V0160-TR1
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL