PTR030V0300-BK
pregled izdelka
Številka dela: PTR030V0300-BK
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Podatkovni listi: 1.PTR030V0300-BK.pdf2.PTR030V0300-BK.pdf3.PTR030V0300-BK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTR030V0300-BK
Številka dela PTR030V0300-BK Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - maks 30V Tip Polymeric
Čas do potovanja 10.8s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm) Serija PolyTron™, PTR030V
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 80 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 20 mOhms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena PTR030V0300BK
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.681" (17.30mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 6A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 3A Odobritve cURus, TUV