PTR030V0900-BK
pregled izdelka
Številka dela: PTR030V0900-BK
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL
Podatkovni listi: 1.PTR030V0900-BK.pdf2.PTR030V0900-BK.pdf3.PTR030V0900-BK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTR030V0900-BK
Številka dela PTR030V0900-BK Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - maks 30V Tip Polymeric
Čas do potovanja 20s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.949" L x 0.118" W (24.10mm x 3.00mm) Serija PolyTron™, PTR030V
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 20 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 5 mOhms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena PTR030V0900BK
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.169" (29.70mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 9A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 18A Tok - maks 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 9A Odobritve cURus, TUV