PV-12A10-T
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV-12A10-T
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 12A 1KVDC CYLINDR
Podatkovni listi: PV-12A10-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV-12A10-T
Številka dela PV-12A10-T Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 12A 1KVDC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4167 pcs Podatkovni list PV-12A10-T.pdf
Voltage Rating - DC 1kV Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 2.319" L (10.30mm x 58.90mm)
Serija PV Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Druga imena PV12A10T delovna temperatura -40°C ~ 90°C
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 12 Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 12A