R25030-2CR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R25030-2CR
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
Podatkovni listi: R25030-2CR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R25030-2CR
Številka dela R25030-2CR Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5181 pcs Podatkovni list R25030-2CR.pdf
Napetost 250V Sklop zaključka Box Lug
Serija R250 Usmerjenost -
Število vezij 2 Tip montaže Chassis Mount
Vrsta varovalk Block Vrsta varovalk Cartridge
Velikost varovalke 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R
natančen opis Fuse Block 30A 250V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount Trenutna ocena 30A