R25100-3COR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R25100-3COR
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS
Podatkovni listi: R25100-3COR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R25100-3COR
Številka dela R25100-3COR Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5914 pcs Podatkovni list R25100-3COR.pdf
Napetost 250V Sklop zaključka Box Lug
Serija R250 Usmerjenost -
Število vezij 3 Tip montaže Chassis Mount
Vrsta varovalk Block Vrsta varovalk Cartridge
Velikost varovalke 1.06" Dia x 5.88" L (26.9mm x 149.2mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R
natančen opis Fuse Block 100A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Trenutna ocena 100A
Kontaktni material - Obrnite se na Dokončaj -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R25140
R25140
Proizvajalci: Microsemi
Opis: RECTIFIER
Na zalogi: 4652 pcs
Prenesi: R25140.pdf
RFQ
R25200-1CR
R25200-1CR
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS