S501-1.25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S501-1.25-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: S501-1.25-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S501-1.25-R
Številka dela S501-1.25-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20443 pcs Podatkovni list S501-1.25-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija S501 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena S501-1-25-R delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.313 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.176 Ohms Trenutna ocena 1.25A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 1.5kA
Odobritve CCC, cURus, MITI/JET, SEMKO
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S500-80-R
S500-80-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 14274 pcs
Prenesi: S500-80-R.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: S501 2A BUSS FUSE
Na zalogi: 17330 pcs
Prenesi: S501-2-R.pdf
RFQ
S501-125-R
S501-125-R
Opis: FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Prenesi: S501-125-R.pdf
Opis: S500 800MA BUSS FUSE
Opis: S501 100MA BUSS FUSE
Opis: S500 8A BUSS FUSE
Opis: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
S500K25S3NN6TL6R
S500K25S3NN6TL6R
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP CER 50PF 1KV S3N RADIAL
Prenesi: S500K25S3NN6TL6R.pdf
Opis: S501 1A BUSS FUSE