S501-3.15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S501-3.15-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka S501 3.15A BUSS FUSE
Podatkovni listi: S501-3.15-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S501-3.15-R
Številka dela S501-3.15-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis S501 3.15A BUSS FUSE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 18007 pcs Podatkovni list S501-3.15-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija S501 Odzivni čas Fast
Pakiranje - Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena S501-3-15-R delovna temperatura -
Tip montaže Holder Taljenje I²t 8.1
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.037 Ohms Trenutna ocena 3.15A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 1.5kA
Odobritve BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, MITI/JET, SEMKO, VDE
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S501-200-R
S501-200-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
Na zalogi: 17614 pcs
Prenesi: S501-200-R.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: S501 5A BUSS FUSE
Na zalogi: 19009 pcs
Prenesi: S501-5-R.pdf
RFQ
Opis: S501 2A BUSS FUSE