S506-630-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-630-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S506-630-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Podatkovni listi: S506-630-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S506-630-R
Številka dela S506-630-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20662 pcs Podatkovni list S506-630-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serija S506 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 5mm x 20mm
Druga imena S506-630R
S506630R
delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 1.33 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.186 Ohms Trenutna ocena 630mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A