SD3112-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3112-8R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD3112-8R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 570MA 408 MOHM
Podatkovni listi: SD3112-8R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD3112-8R2-R
Številka dela SD3112-8R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 8.2UH 570MA 408 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78016 pcs Podatkovni list SD3112-8R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Ščitenje Shielded Serija SD3112
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 408 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 408 mOhm
Trenutna ocena 570mA Tok - nasičenost 600mA