SD3812-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD3812-1R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1UH 2A 48 MOHM SMD
Podatkovni listi: SD3812-1R0-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD3812-1R0-R
Številka dela SD3812-1R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1UH 2A 48 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5309 pcs Podatkovni list SD3812-1R0-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SD38
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 2A 48 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 48 mOhm Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 2.69A