SD8328-2R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8328-2R5-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD8328-2R5-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.5UH 6.6A 15.6 MOHM
Podatkovni listi: SD8328-2R5-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD8328-2R5-R
Številka dela SD8328-2R5-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.5UH 6.6A 15.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89490 pcs Podatkovni list SD8328-2R5-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Ščitenje Shielded Serija SD8328
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1490-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.5µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.5µH Shielded Wirewound Inductor 6.6A 15.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15.6 mOhm Max Trenutna ocena 6.6A
Tok - nasičenost 4.5A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SD8328-100-R
SD8328-100-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 10UH 3.3A 45 MOHM SMD
Na zalogi: 58136 pcs
Prenesi: SD8328-100-R.pdf
RFQ
SD830-T
SD830-T
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE SCHOTTKY 30V 8A DO201AD