SDH2812-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDH2812-680-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 68UH 270MA 2.7 OHM SMD
Podatkovni listi: SDH2812-680-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDH2812-680-R
Številka dela SDH2812-680-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 68UH 270MA 2.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4955 pcs Podatkovni list SDH2812-680-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Ščitenje Shielded Serija SDH2812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 270mA 2.7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max Trenutna ocena 270mA
Tok - nasičenost 270mA