SDH3812-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDH3812-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.37A 124 MOHM
Podatkovni listi: 1.SDH3812-2R2-R.pdf2.SDH3812-2R2-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDH3812-2R2-R
Številka dela SDH3812-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 1.37A 124 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4452 pcs Podatkovni list 1.SDH3812-2R2-R.pdf2.SDH3812-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ščitenje Shielded Serija SDH3812
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.37A 124 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 124 mOhm Max Trenutna ocena 1.37A
Tok - nasičenost 1.9A