SDQ25-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-1R0-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDQ25-1R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 970NH SMD
Podatkovni listi: SDQ25-1R0-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDQ25-1R0-R
Številka dela SDQ25-1R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 970NH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64393 pcs Podatkovni list SDQ25-1R0-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SDQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 513-1832-2
SDQ25-1R0-R-ND
SDQ251R0R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - priključena v seriji 3.87µH Induktivnost - povezana vzporedno 970nH
Višina 0.098" (2.50mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 3.87µH Inductance - Connected in Series 970nH Inductance - Connected in Parallel 25.2 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 3.15A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 100.7 mOhm DC Resistance (DCR) - vzporedno 25.2 mOhm
Trenutna zasičenost - serija 2.05A Trenutna nasičenost - vzporedno 4.09A
Trenutna ocena - serija 1.58A Trenutna ocena - vzporedno 3.15A