SR-5F-400MA-BK
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR-5F-400MA-BK
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD 400MA 250VAC RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR-5F-400MA-BK
Številka dela SR-5F-400MA-BK Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD 400MA 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 62685 pcs Podatkovni list
Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.328" H (8.50mm x 8.30mm) Serija -