SS-5-2.5A-AP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SS-5-2.5A-AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS-5-2.5A-AP
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD
Podatkovni listi: SS-5-2.5A-AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SS-5-2.5A-AP
Številka dela SS-5-2.5A-AP Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93384 pcs Podatkovni list SS-5-2.5A-AP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm)
Serija SS-5 Odzivni čas Slow
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Box
Druga imena SS-5-2-5A-AP delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 40.3 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
DC hladna upornost 0.0243 Ohms Trenutna ocena 2.5A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A