SS-5F-2.5A-BK
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SS-5F-2.5A-BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS-5F-2.5A-BK
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD
Podatkovni listi: SS-5F-2.5A-BK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SS-5F-2.5A-BK
Številka dela SS-5F-2.5A-BK Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59316 pcs Podatkovni list SS-5F-2.5A-BK.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm)
Serija SS-5F Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Box
Druga imena SS-5F-2-5A-BK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 14.0038 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
DC hladna upornost 0.046 Ohms Trenutna ocena 2.5A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A