T60060-3SR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T60060-3SR
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS
Podatkovni listi: T60060-3SR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T60060-3SR
Številka dela T60060-3SR Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1252 pcs Podatkovni list T60060-3SR.pdf
Napetost 600V Sklop zaključka Screw Terminal
Serija T600 Usmerjenost -
Število vezij 3 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 0.810" Dia x 1.560" L (20.57mm x 39.62mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class T natančen opis Fuse Block 60A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 60A Kontaktni material -