TR2/1025FA10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2/1025FA10-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TR2/1025FA10-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 10A 250VAC 60VDC
Podatkovni listi: TR2/1025FA10-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TR2/1025FA10-R
Številka dela TR2/1025FA10-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MNT 10A 250VAC 60VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86009 pcs Podatkovni list TR2/1025FA10-R.pdf
Voltage Rating - DC 60V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.405" L x 0.109" W x 0.109" H (10.29mm x 2.77mm x 2.77mm) Serija BRICK 1025FA
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Square End Block Druga imena 283-4232-2
TR2-1025FA10-R
TR2/1025FA10-R-ND
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 457
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.0076 Ohms
Trenutna ocena 10A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve CSA, UL