TR2/6125FA500MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2/6125FA500MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TR2/6125FA500MA
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Podatkovni listi: TR2/6125FA500MA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TR2/6125FA500MA
Številka dela TR2/6125FA500MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5621 pcs Podatkovni list TR2/6125FA500MA.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.240" L x 0.102" W x 0.102" H (6.10mm x 2.59mm x 2.59mm) Serija BRICK 6125FA
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Square End Block Druga imena 283-2522-2
TR2-6125FA500MA
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.06
DC hladna upornost 0.24 Ohms Trenutna ocena 500mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A AC, 300A DC