UP0.4SC-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP0.4SC-1R5-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD
Podatkovni listi: UP0.4SC-1R5-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP0.4SC-1R5-R
Številka dela UP0.4SC-1R5-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74886 pcs Podatkovni list UP0.4SC-1R5-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija UNI-PAC™ 0.4SC
Ocene - Q @ Frek 30 @ 200kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena UP0-4SC-1R5-R delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm)
Frekvenca - Samozadostna 125MHz natančen opis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 45 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max Trenutna ocena 2.8A