UP2UC-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-100-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2UC-100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.UP2UC-100-R.pdf2.UP2UC-100-R.pdf3.UP2UC-100-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2UC-100-R
Številka dela UP2UC-100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92018 pcs Podatkovni list 1.UP2UC-100-R.pdf2.UP2UC-100-R.pdf3.UP2UC-100-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 2UC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4226-2
UP2UC-100
UP2UC-100-ND
UP2UC-100-R-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.21mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3.9A 38 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max Trenutna ocena 3.9A
Tok - nasičenost 3.8A