UP2UC-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-3R3-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2UC-3R3-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.UP2UC-3R3-R.pdf2.UP2UC-3R3-R.pdf3.UP2UC-3R3-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2UC-3R3-R
Številka dela UP2UC-3R3-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91685 pcs Podatkovni list 1.UP2UC-3R3-R.pdf2.UP2UC-3R3-R.pdf3.UP2UC-3R3-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 2UC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena UP2UC-3R3
UP2UC-3R3-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.21mm)
Frekvenca - Samozadostna 65MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 5.4A 15 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max Trenutna ocena 5.4A
Tok - nasičenost 6.4A