UP3B-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-1R0-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP3B-1R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1UH 12.5A 3.4 MOHM SMD
Podatkovni listi: UP3B-1R0-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP3B-1R0-R
Številka dela UP3B-1R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1UH 12.5A 3.4 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73726 pcs Podatkovni list UP3B-1R0-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1669-2
UP3B-1R0
UP3B-1R0-ND
UP3B-1R0-R-ND
UP3B1R0R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.268" (6.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 12.5A 3.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.4 mOhm Max Trenutna ocena 12.5A
Tok - nasičenost 15.3A