1201M2S1CQE1
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1201M2S1CQE1
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Podatkovni listi: 1201M2S1CQE1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1201M2S1CQE1
Številka dela 1201M2S1CQE1 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19936 pcs Podatkovni list 1201M2S1CQE1.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka PC Pin Preklopi potovanje 2.16mm
Funkcija stikala On-On Serija 1000
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 65°C
Operativna sila - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals, White Actuator Električno življenje 40,000 Cycles
natančen opis Slide Switch DPDT Through Hole Trenutna ocena 6A (AC/DC)
Kontakt Timing Not Specified Kontaktni material Copper
Obrnite se na Dokončaj Silver Circuit DPDT
Tip aktuatorja Standard Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Dolžina aktuatorja 1.02mm