1203M2S6AQE2
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1203M2S6AQE2
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Podatkovni listi: 1203M2S6AQE2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1203M2S6AQE2
Številka dela 1203M2S6AQE2 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12763 pcs Podatkovni list 1203M2S6AQE2.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka PC Pin Preklopi potovanje 2.16mm
Funkcija stikala On-Off-On Serija 1000
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 65°C
Operativna sila - Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Lastnosti Black Actuator, Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 40,000 Cycles
natančen opis Slide Switch DPDT Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 6A (AC/DC)
Kontakt Timing Not Specified Kontaktni material Copper
Obrnite se na Dokončaj Silver Circuit DPDT
Tip aktuatorja Standard Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Dolžina aktuatorja 11.96mm