3P0230000
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3P0230000
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V
Podatkovni listi: 3P0230000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3P0230000
Številka dela 3P0230000 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6427 pcs Podatkovni list 3P0230000.pdf
Sklop zaključka Card Edge/Solder Pad Serija 3P
Široka sekcija 0.300" (7.62mm) Preberite 0 ~ 9
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
Izhodna koda BCD Complement delovna temperatura -10°C ~ 65°C
Število oddelkov 1 Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Stanovanjski material Polycarbonate (PC) Lastnosti -
Končniki Sold Separately Električno življenje 100,000 Cycles
Znaki prikaza - višina - natančen opis Thumbwheel Switch BCD Complement 0.1A @ 30VDC Panel Mount, Snap-In
Globina za prirobnico 32.15mm Kontaktna ocena @ Napetost 0.1A @ 30VDC