3P2230002
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3P2230002
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V
Podatkovni listi: 3P2230002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3P2230002
Številka dela 3P2230002 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2950 pcs Podatkovni list 3P2230002.pdf
Sklop zaključka Card Edge/Solder Pad Serija 3P
Široka sekcija 0.300" (7.62mm) Preberite 0 ~ 9
Mere izreza plošče Rectangular - 22.50mm x 18.94mm Pakiranje Bulk
Izhodna koda BCD Complement delovna temperatura -10°C ~ 65°C
Število oddelkov 2 Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Stanovanjski material Polycarbonate (PC) Lastnosti Dust Lens
Končniki Included Električno življenje 100,000 Cycles
Znaki prikaza - višina - natančen opis Thumbwheel Switch BCD Complement 0.1A @ 30VDC Panel Mount, Snap-In
Globina za prirobnico 32.15mm Kontaktna ocena @ Napetost 0.1A @ 30VDC