7411TZGE
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7411TZGE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
Podatkovni listi: 1.7411TZGE.pdf2.7411TZGE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7411TZGE
Številka dela 7411TZGE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3918 pcs Podatkovni list 1.7411TZGE.pdf2.7411TZGE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-On-On
Serija 7000 Mere izreza plošče Circular - 11.91mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Jumper needed to achieve triple throw Električno življenje 40,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch DP3T Panel Mount Trenutna ocena 5A (AC/DC)
Circuit DP3T Bushing Thread 15/32-32
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 17.45mm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
7411W 0605000
7411W 0605000