8121MHCGE
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8121MHCGE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Podatkovni listi: 8121MHCGE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8121MHCGE
Številka dela 8121MHCGE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8593 pcs Podatkovni list 8121MHCGE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Tip Standard Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-Mom Serija 8020
Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 75°C Tip montaže Panel Mount, Rear
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Tactile Feedback
Električno življenje 60,000 Cycles natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Trenutna ocena 1A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov White