8121SD9R2GE
C&KC&K
8121SD9R2GE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8121SD9R2GE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Podatkovni listi: 8121SD9R2GE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8121SD9R2GE
Številka dela 8121SD9R2GE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11368 pcs Podatkovni list 8121SD9R2GE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
Druga imena *8121SD9R2GE
8121SD9R2GE-ND
CKN1617
delovna temperatura -30°C ~ 75°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Tactile Feedback Električno življenje 60,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 1A (AC/DC)