8121SYWGE
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8121SYWGE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Podatkovni listi: 8121SYWGE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8121SYWGE
Številka dela 8121SYWGE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11293 pcs Podatkovni list 8121SYWGE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Tip Standard Sklop zaključka Wire Wrap
Funkcija stikala On-Mom Serija 8020
Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 75°C Tip montaže Panel Mount, Rear
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Tactile Feedback
Električno življenje 60,000 Cycles natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Trenutna ocena 1A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov White
Circuit SPDT Tip aktuatorja Round, Plunger
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8121SYW3GE
8121SYW3GE
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Na zalogi: 9866 pcs
Prenesi: 8121SYW3GE.pdf
RFQ
81222
Proizvajalci: Desco
Opis: TAPE ANTISTATIC CLEAR 1"X 36YDS
Na zalogi: 25785 pcs
Prenesi: 81222.pdf
RFQ
81221
Proizvajalci: Desco
Opis: TAPE ANTISTATIC CLR 3/4"X 36YDS
Prenesi: 81221.pdf
8121SYV3GE
8121SYV3GE
Proizvajalci: C&K
Prenesi: 8121SYV3GE.pdf
8121SYW1GE
8121SYW1GE
Prenesi: 8121SYW1GE.pdf
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CBL CLAMP P-TYPE FASTENER
8121SY9ARE
8121SY9ARE