8125SYABE
pregled izdelka
Številka dela: 8125SYABE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 8125SYABE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8125SYABE
Številka dela 8125SYABE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17734 pcs Podatkovni list 8125SYABE.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Tip Standard Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-Mom Serija 8020
Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 75°C Tip montaže Panel Mount, Right Angle, Rear
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Tactile Feedback
Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC) Barva - pogon / pokrov White
Circuit SPDT Tip aktuatorja Round, Plunger
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8125SYCBE
8125SYCBE
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Na zalogi: 19606 pcs
Prenesi: 8125SYCBE.pdf
RFQ
8126
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CBL CLAMP P-TYPE FASTENER
Na zalogi: 316587 pcs
Prenesi: 8126.pdf
RFQ
8125SHW1BE
8125SHW1BE
Proizvajalci: C&K
Prenesi: 8125SHW1BE.pdf
8125SHCBE
8125SHCBE
Prenesi: 8125SHCBE.pdf
8125W
8125W
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: GUN TIP FOR 8200 2/BG
Prenesi: 8125W.pdf